Heronim Sikorski:
„KAŻDY MOŻE SCHUDNĄĆ 5 KG MIESIĘCZNIE. BEZ CHEMII, DIET I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ”

img

Ceniony Endokrynolog Heronim Sikorski powiedział,
dlaczego dietetycy mogą zostać bez pracy.

img

Bronisław Ostrowski

Kierownik Katedry Dietologii Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych, dietetyk, zasłużony endokrynolog w kraju.
42 lata w branży medycznej


„Diety niskokaloryczne i suplementy Szkodzą twojemu zdrowiu. Tak, mogą dać chwilowy efekt, ale po 6-7 tygodniach po prostu „niszczą” Twój metabolizm. Organizm zacznie domagać się słodyczy, będzie odkładać tłuszcz i oszczędzać energię. Dlatego po nieudanej próbie odchudzania zyskujemy jeszcze więcej niż było.

Na szczęście na ten problem jest rozwiązanie. I przez to mogę zostać bez pracy (śmiech).

Pod koniec zeszłego roku w mediach naukowych „grzmiała” dieta Keto Slim - użyteczny środek, który potraja tempo metabolizmu i stymuluje naturalną utratę wagi.

Pomyśl tylko – w ciągu miesiąca możesz schudnąć od 5 do 7 kg, jednocześnie oczyszczając organizm. A ta decyzja stała się tak pomysłowa i prosta, że ​​nawet nie możesz w to uwierzyć”.Co to jest Keto Slim?

Jeśli organizmowi brakuje witaminy C, jemy pomarańczę. Jeśli fosforu jest mało, jemy ryby. A co robimy, gdy gromadzi się tłuszcz? Torturujemy się dietą! Ale natura nie działa w ten sposób. Zrozumienie tej prostej prawdy zajęło dietetykom prawie 8 lat.

Okazało się, że przy nadwadze organizm potrzebuje pierwiastków śladowych, które odpowiadają za rozkład tłuszczów. W szczególności są to superprzeciwutleniacze, które spalają nie tylko podskórną, ale nawet najgroźniejszą – trzewną tkankę tłuszczową.

Keto Slim to w 100% naturalny środek, który zawiera wiele specjalnych ekstraktów, w tym Moringę ( roślina, która może przyspieszać proces spalania tkanki tłuszczowej, eliminować cellulit i podkręcać metabolizm, hamując wchłanianie tłuszczów, a także przywracając odpowiedni poziom cholesterolu)., Zieloną herbatę i Karczoch. Udowodniono klinicznie, że Keto Slim przyspiesza metabolizm o 307% i zwiększa lipolizę (rozkład tłuszczu) prawie 7 (!) razy.

Utrata wagi o 5 kg tygodniowo wynika z przyspieszenia naturalnych procesów organizmu. Nie musisz więc męczyć się intensywnymi ćwiczeniami i ścisłą dietą.

WSKAZÓWKA REDAKCYJNA: JEŻELI BĘDZIESZ STOSOWAĆ NA CZCZO – UZYSKASZ LEPSZE EFEKTY NAWET O 20%


Keto Slim to jedyne skuteczne rozwiązanie w walce z nadwagą.


Główne właściwości diety Keto:
- Spalanie tłuszczu
- Tłumienie uczucia głodu
- Normalizacja poziomu hormonów
- Odmłodzenie i oczyszczenie organizmu
- Efekt tonizujący dzięki spalaniu masy tłuszczowej

Narzędzie jest aktywatorem biologicznym. Oznacza to, że zawiera tylko te naturalne składniki, które przyczyniają się do procesu lipolizy. Udowodniono, że Keto Slim to jedyny preparat, który może usuwać tłuszcz nie tylko z bioder i brzucha, ale także z bardziej „trudnych” obszarów: ramion w tricepsie, podbródku i szyi. 98 na 100 respondentów powyżej 55 roku życia potwierdziło, że środek pomógł nawet pozbyć się warstwy tłuszczu nad łopatkami, co wcześniej było możliwe tylko dzięki liposukcji.

Kompleks nie tylko usuwa nadwagę, ale także utrzymuje niski procent tkanki tłuszczowej. A oto wynik, który otrzymasz:

img

Ewa Borkowska 38 lat


img

Aneta Zawadzka 40 lat


img

Agata Wróblewska 35 lat


img

Cezary Andrzejewski 39 lat


„PODCZAS STOSOWANIA Keto Slim ORGANIZM PRZECHODZI PRZEZ 5 ETAPÓW SPALANIA TŁUSZCZU”

  • Dzień 1-3 – pobranie nadmiaru wody. Obrzęk znika z nóg i twarzy. W tym okresie zaleca się codziennie pić co najmniej 1,5 litra czystej wody.
  • 4-5 dni – przyspieszenie metabolizmu. Sam organizm zacznie wydawać od 4000 kcal dziennie (przy wysiłku fizycznym od 4500 kcal - przyp. red.).
  • Dzień 5-7 – aktywacja lipolizy. Rozpoczyna się proces spalania tkanki tłuszczowej i jej przetwarzania na energię. Poczujesz się pełen energii.
  • 8-11 dzień – oczyszczenie jelit z toksyn. Poczujesz lekkość w żołądku.
  • 11+ dzień – spalanie tłuszczu trzewnego. Usuwa tłuszcz z narządów wewnętrznych. Nie wpłynie to zbytnio na wagę, ale na pewno jest dobre dla zdrowia.

WAŻNE: środek silnie hamuje apetyt. Nie zapomnij o normalnym i prawidłowym jedzeniu podczas odchudzania - to tylko poprawi wynik.


Opinia eksperta


img

Igor Szewczyk
dietetyk-endokrynolog
Doświadczenie zawodowe - 27 lat

"Najważniejszą rzeczą w odchudzaniu jest to, aby nie szkodzić organizmowi. Dlatego nie można stale stosować diety, jest to bolesne i szkodliwe. Tabletki, sportowe spalacze tłuszczu i inne chemikalia tylko przygnębiają organizm, obciążają wątrobę i wywołują niewydolność hormonalną ( a powrót do normy będzie prawie niemożliwy) Utrata wagi powinna być naturalna i nie zakłócać wewnętrznych procesów organizmu

W tej chwili Keto Slim to jedyny sposób na sprostanie tym wyzwaniom. Aktywne pierwiastki śladowe przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczu, a ich koncentrat w każdej kapsułce Keto Slim wzmacnia te procesy prawie 8-krotnie. GWARANTUJĘ, że to najlepszy suplement, jaki osiągnęła współczesna dietetyka. Polecam wszystkim! Jeden z moich klientów stracił 38 zbędnych kilogramów w 12 tygodni, a to w wieku 72 lat. Czy możesz sobie wyobrazić?

img

Stefania Rutkowska
dietetyk-endokrynolog
Doświadczenie zawodowe - 18 lat

"Kobiety często przychodzą do mnie dosłownie ze łzami na oczach. Próbowały wszystkiego, ale wynik się nie pojawiał, albo waga ciągle wracała. Doradzałam im, aby się uspokoiły, zebrały się w sobie i zaczęły wszystko od nowa. Ale dziś jest wyjście – Keto Slim. Może być przyjmowany codziennie, aby zrzucić wagę do 5 kg miesięcznie. To w pełni naturalny środek, który jest odpowiedni dla każdego, bez względu na płeć, wiek czy stan zdrowia. Utratę wagi osiąga się wyłącznie poprzez spalanie masy tłuszczowej, a nie odwodnienie. W obszarach problemowych efekt staje się zauważalny w ciągu około tygodnia. Keto Slim od dawna jest stosowany w zachodniej dietologii, a teraz zyskuje popularność w Polsce. Osobiście go doradzam, wszystkim moim pacjentom i nie słyszałem jeszcze żadnej negatywnej opinii."

UDOWODNIONO, że i styczeń a także – TO NAJLEPSZY CZAS NA ROZPOCZĘCIE STOSOWANIA Keto Slim . DZIĘKI ZMIANOM ŚREDNIEJ TEMPERATURY I PRZYSPIESZENIU METABOLIZMU EFEKT STOSOWANIA ŚRODKA WZRASTA, A NADWAGA SPALANA JEST O 45% SZYBCIEJ.

Suplement diety Keto Slim

Wyniki badań laboratoryjnych Keto D 7 w Instytucie Badawczym Ministerstwa Zdrowia:

Grupa osób z nadwagą (100 osób) przyjmowała codziennie Keto Slim jako suplement diety przez miesiąc, bez swoich nawyków żywienia. W trakcie badania uzyskano następujące wyniki:

1. Utrata masy tłuszczowej od 5 do 8 kg. - przy ubytku masy 10kg - 95%
przy ubytku masy 10kg - 100%
* Utrata w tym przypadku oznacza pozbycie się masy tłuszczowej i jej braku przez 1 miesiąc.

2. Zauważalna poprawa metabolizmu.

3. Zwiększony ton i aktywność fizyczna.

4. Poprawa pracy wątroby i układu hormonalnego.

Udowodniono, że Keto Slim ma potężny wpływ na przyspieszenie metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej. Wskazany jest do stosowania przez osoby z nadwagą, osoby z zaburzoną przemianą materii oraz cukrzycą.

Uwaga: uważaj na podróbki! Suplement jest dostępny tylko w oficjalnym losowaniu. A do r. (włącznie) możesz wziąć w nim udział i otrzymać rabat nawet do 50%!


Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Pośpiesz się! Czas Promocja kończy się za: czas: 24:17
310 PLN

155 PLN


203 komentarze
img
Balbina Głowacka

Jakie to jest wygodne! Pijesz jedną kapsułkę dziennnie, a po paru dniach już widać efekty! Nie spodziewałam się takiej przemiany
img

Godzinę temu
img
Kornelia Wójcik

Witam, próbowałam Keto Slim i schudłam tylko 2.5 kg w ciągu miesiąca :((((

Godzinę temu
img
Dariusz Michalak

Kornelio, to znaczy, że nie przeczytałaś dobrze instrukcji, przeczytaj uważnie ponownie i zacznij stosować tylko zgodnie z instrukcją!

Godzinę temu
img
Anita Kaźmierczak

Nie wygrałam 50 % zniżki, co mam zrobić? Czy mogę spróbować ponownie

Godzinę temu
img
Ela Maciaszek

Zaczęłam brać Keto Slim. W tym czasie jadłam to co lubiłam i się nie hamowałam. Mimo to schudłam aż 9 kg. Uważam, że Keto Slim na odchudzanie jest najlepsza, a próbowałam wielu środków. To rozwiązanie idealne dla osób takich jak ja! Polecam! Oto moje wyniki:


img
Godzinę temu
img
Marcin Bułka

Przed zażyciem tego środka ważyłem 90 kg. W młodości byłem zawsze szczupły, a wraz z wiekiem stopniowo pojawiał się duży brzuch. W wieku 35 lat zdałem sobie sprawę, że pilnie muszę się za siebie wziąć. Poświęciłem się treningowi przez prawie rok, ale nie mogłem osiągnąć swojej normalnej formy. Potem dodałem do diety Keto Slim i w ciągu kilku tygodni zamieniłem się w taką osobę którą pamiętam z młodości. Teraz dbam o swoją sylwetkę, a Keto Slim zawsze mam w zapasie


img
Godzinę temu